Personalo atrankos
Pateikti CVar
Palikite atsiliepimą

Džiaugiamės pelnę Jūsų pasitikėjimą!

Virš 90% klientų tampa mūsų ilgalaikiais partneriais arba rekomenduoja mus kitiems.

Padėkite mums tobulėti - palikite atsiliepimą apie Jūsų patirtį su Atranka360

Turite laisvą akimirką? Laukiame iš Jūsų nuoširdaus grįžtamojo ryšio! Pasidalinkite, kas labiausiai patiko ir kur galėtume patobulėti. Nes mums rūpi tai, kas rūpi Jums.
Konfidencialumą garantuojame!

Esame labai patenkinti tiek surastu specialistu mūsų biurui, tiek plačiu bendradarbiavimu ir išskirtiniu dėmesiu! Taip pat suteikėte labai vertingą turinį mūsų renginyje (patys geriausi atsiliepimai iš dalyvavusių įmonių). Ačiū, jau rekomenduojame Jus ir kitiems!
Audrius Jasėnas, direktorius
Intechcentras, VšĮ
Intechcentras, VšĮ
Iš visų darbo su atrankos kompanijomis patirčių, darbas su Jumis - sėkmingiausias. Mes Jūsų paslaugomis esame labai patenkinti, o rezultatas kaip ir bendrai versle - svarbu, kad balansas būtų teigiamoje pusėje!
Aleksandr Tetervov, direktorius
FL Grupė, UAB
FL Grupė, UAB
Pokalbis su Jumis mane atvedė į klausimų sau iškėlimą ir atsakymų radimą. Atsakymus radau savaime, todėl dabar kimbu į darbų paieškas ir tikiu, kad rasiu tai, kas vėl mane užkabins taip, kad galėtų mano vidinė ugnelė dirbti pilnu pajėgumu. Sėkmės Jums, Lolita, esate puiki savo srities profesionalė!
Justina | Po darbo paieškos konsultacijos
Esu labai dėkinga Jūsų įmonės darbuotojai Ievai Mylytei-Pranaitei už suteiktą konsultaciją, palaikymą, idėjas, patarimus ruošiantis įmonės vidinei atrankai. Ievos pasiūlytos idėjos, kaip neįprastai pristatyti save atrankos metu, man padėjo pereiti 3 vidinės atrankos etapus bei pakeisti esamas pareigas į aukštesnes. Ieva ne tik konsultavo, bet visą mėnesį, kol vyko atranka nuolat domėjosi kaip man sekasi, palaikė mane skambučiais, sms žinutėmis, el. laiškais. Toks palaikymas, padrąsinimas ypatingai svarbus kandidatams, kuriems pritrūksta pasitikėjimo savimi. Dėkoju likimui, kad suradau Jūsų įmonę, bet ypatingai Ievą :)
Ingrida | Po pasiruošimo darbo pokalbiui
Kiekvienas darbdavys ieškodamas naujo darbuotojo, iš anksto turi viziją ir reikalavimus ieškomai pozicijai. Todėl ypatingai svarbu, kad galutiniame variante atrinktas kandidatas turėtų būtent tas savybes ir kompetencijas, kurių įmonė ir ieškojo. Šioje vietoje nepakeičiami partneriai yra įmonė Atranka360! Profesionalus, į klientą įsiklausantis ir suprantantis jo poreikius kolektyvas, visada be kompromisų, nepailstamai siekiantis bendrai užsibrėžto tikslo. Dėkoju už bedradarbiavimą ir sėkmės žvelgiant į ateitį!
Romas Žimkus, direktorius
Nurminen Maritime
Nurminen Maritime
Nuvykau į Atranka 360 dėl karjeros konsultacijos, nes buvau savo karjeros kryžkelėje. Žinojau, kad tai, ką dirbu šiuo metu manęs netenkina, tačiau nežinojau kur judėti toliau. Susitikęs su Giedre ir pakalbėjęs vos tik vieną valandą likau maloniai nustebintas! Praėjus vos penkioms minutėms nuo mūsų pokalbio pradžios jaučiausi taip, lyg būtume seni pažįstami, o Giedrė pažinotų mane daug geriau nei aš pats save. Keletą kartų pokalbio metu turėjau net atsilošti atgal, apgalvoti, jos žodžius ir nusijuokti balsu iš nuostabos dėl tokios aštrios, taiklios bei greitos Giedrės įžvalgos apie mano asmenybę. Pats visuomet galvojau, jog esu sudėtinga asmenybė ir jog patarti man karjeros kelyje turėtų būti nelengvas iššūkis. Kalbėdamas su Giedre jaučiausi lyg baltas popieriaus lapas, kuriame didžiosiomis ir gal net paryškintomis juodomis raidėmis buvo prašyta tai, ką ji tiesiog turėjo balsu perskaityti man. Tikrai nuostabus jausmas! Net ir pačiai Giedrei pokalbio metu nuoširdžiai padėkojau bei prisipažinau, jog prieš mūsų pokalbį daug dvejojau, ar vertėtų vykti į Atranka 360 ir susimokėti, tuo metu atrodžiusią, nemažą pinigų sumą tik už vienos valandos pokalbį. Tačiau išėjau ne kiek nesigailėdamas savo pasirinkimo atvykti ir nuoširdžiai rekomenduočiau valandą su Giedre kitai pasiklydusiai sielai.
Kandidatas | Po karjeros konsultacijos
Ačiū Atranka360 už lankstumą ir įsiklausymą į kliento poreikius. Pasirinkome rinkoje dar nematytą „Pakopinę“ personalo atranką ir suteiktos paslaugos viršijo mūsų lūkesčius. Atskiras ačiū Tatjanai, už visuomet šiltą bendravimą, greitą reakciją ir profesionalumą!
Rasa Kerbelienė, Personalo vadybininkė
Be-Ge Baltic, UAB
Be-Ge Baltic, UAB
Visada labai malonu bendrauti su profesionaliais žmonėmis, kurie yra suinteresuoti pasiūlyti paslaugą atitinkančią kiekvienos įmonės poreikius. Taip pat džiaugiamės, kad Atranka360 turi padalinį Klaipėdoje bei puikiai supranta vakarų Lietuvos darbo rinkos situaciją. Mūsų įmonė pasinaudojo dalinės atrankos paslauga, darbuotojo paieškoms ir nesuklydo. Esame patenkinti pasiektais rezultatais bei sulauktu susidomėjimu iš kandidatų pusės.
Justas Višinskas, Verslo vystymo vadovas
Kintai, UAB
Kintai, UAB
Kokybiškas ir greitas (pagal galimybes) įdarbinimo problemų sprendimas.
Ramūnas Barcevičius, Vykdantysis direktorius
Albright Lietuva, UAB
Albright Lietuva, UAB
Spartus atrankos tempas, visada parenkami tinkami pozicijai kandidatai.
Kristina Žiulienė, Personalo vadovė
DFDS Seaways, AB,
DFDS Seaways, AB,
Malonu bendradarbiauti ir bendrauti su Atranka360. Jūs unikalūs tuo, kad sudalyvavus vienoje atrankoje dėl darbo, kurios rezultatai nebuvo sėkmingi, nepamirštate savo kliento ir sugrįžtate pas jį. Dauguma įdarbinimo agentūrų deklaruoja, kad pasilieka gyvenimo aprašymą ir būtinai susisieks su jumis ateityje, bet deja... Galiu drąsiai sakyti, pirmas kartas, kai Atranka360 turėdama mano gyvenimo aprašymą, dar kartą sugrįžo pas mane su darbo pasiūlymu. Ir šis pasiūlymas - rezultatyvus, pradedu darbą naujoje darbovietėje. Didelis ačiū už pakartotinį susisiekimą ir dar kartą galiu drąsiai teigti Atranka360 išskirtiniai - tikrai nepamirštate žmogaus.
Kandidatė Jolanta | Po darbo pokalbio
Nuoširdžiai dėkoju už karjeros konsultaciją, o ypač nuostabiai šviesiam žmogui Eglei. Pokalbis vyko be įtampos, lyg bendraučiau su geriausia drauge. Tikiu, jog duoti patarimai bei pastebėjimai padės atrasti tinkamiausią kelią. Ačiū!
Kandidatė | Po karjeros konsultacijos
Itin vertingos įžvalgos, požiūris iš įvairių perspektyvų ir naujų galimybių įvardinimas padėjo aiškiai susidėlioti viziją dėl tolimesnės karjeros, o padrąsinimas, Ievos atvirumas ir malonus bendravimas leido pokalbiui įvykti produktyviai ir tuo pačiu lengvai, ir atvirai. Dar sykį dėkoju!
Kandidatė | Po karjeros konsultacijos
Jau senokai taip gerai nesijaučiau pokalbio metu. Ačiū už kokybišką laiką ir konsultaciją, ir už sugrąžintą pasitikėjimą savo jėgomis ir galimybėmis. Nesitikėjau tokio gero kokybiško susitikimo. Lolita, ačiū Jums už įžvalgas ir pokalbį.
Eglė | Po karjeros konsultacijos
Esu kryžkelyje ir norisi pokyčių. O praleista valanda su Eglė padėjo atsakyti į klausimus, kuri kryptis man tinka, kaip patobulinti CV, ką svarbu akcentuoti motyvaciniame. Pokalbis buvo labai nuoširdus, malonus, skatinantis imtis veiksmų. Rekomenduoju ir kitiems surasti, ir skirti laiko karjeros konsultacijai. Tobulėjimui ribų nėra!
Kandidatė | Po karjeros konsultacijos
Ačiū Eglei už nuoširdžią ir naudingą konsultaciją. Pokalbis buvo toks šiltas, kad kalbiesi lyg su drauge, nors mataisi pirmą kartą. Patarimai, kuriuos išgirdau konsultacijos metu buvo naudingi ir įžvalgūs. Esu dėkinga už skirtą laiką.
Renata | Po karjeros konsultacijos
Rekomenduoju Giedrę, kuri paliko neabejotinai aukščiausio lygio bei braižo specialistės įvaizdį - tiek profesionalumo prasme, tiek asmenybės turtingumo bei vidinių žinių ir gebėjimo akimirksniu jas pritaikyti prasme, tiek atviro veido bei plačios šypsenos žavesiu... Vertybė, šiame materialiame, kupiname bėgimo ir ambicingų tikslų siekimo pasaulyje, sutikti Žmogų, kuris situaciją ne tik geba matyti iš visų pusių, bet ir garsiai tai įvardinti: įmonės, kurią atstovauja, darbdavio, kuriam dirba, potencialaus kandidato, kurio ieško, akimis bei širdimi...Atvirai pastebėti, tikslingai paskatinti, kryptingai motyvuoti - šiai specialistei tai pavyksta natūraliai. Tai verčia mus, ieškančius savojo kelio, tobulėti sparčiau. Nuoširdus dėkui!
Lina | Po karjeros konsultacijos
Rekomenduoju Atranka360 už profesionalumą, lankstumą ir teisingą požiūrį į Klientą, už kritinį mąstymą nagrinėjant kliento poreikius, įsigilinimą bei komandos darbo nuoširdumą :)
Ala Minkevičienė, Personalo direktorė
Vakarų laivų gamykla, BLRT Grupp
Vakarų laivų gamykla, BLRT Grupp
Rekomenduoju Atranka360 už lankstų bendradarbiavimą, operatyvų problemų sprendimą, kandidatų pasiūlą didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Tai žingeidi ir rinkos tendencijas jaučianti komanda.
Asta Bardauskienė, Personalo atrankų partnerė
AB „Kelių priežiūra"
AB „Kelių priežiūra
Dėkojame už produktyvų bendradarbiavimą, už patrauklų skelbimą ir gausybę kandidatų, iš kurių pasirinkome labiausiai tinkamą mūsų įmonei! Su kitais kandidatais taip pat nuėjome įdomų kelią ir radome talentų, kurie, tikimės, bus motyvuoti sugrįžti į mūsų atrankas ateityje.
Vilma Jurkutė-Nvachukvu
Hotrema
Hotrema
Atranka360 - puikus bendradarbiavimas, dėmesys kliento poreikiams, sprendimų greitis ir lankstumas.
Stanislavas Kablys, General Manager
Eurovia Lietuva, AB
Eurovia Lietuva, AB
Atranka360 - greitai reaguoja į poreikį, glaudžiai dirba su kompanija, kad išsiaiškintų keliamus reikalavimus bei suprastų įmonės kultūrą. Puikiai išnaudoja socialinę mediją ir yra labai proaktyvūs ir modernūs šiuo klausimu, tad jaučiamės kad skelbiamos pozicijos yra gerai viešai matomos, įmonė išnaudoja daug kanalų ir taip gali pritraukti daugiau talentų klientui.
Lina Poviliūnė, Executive director
Palanga Life Balance SPA Hotel
Palanga Life Balance SPA Hotel
Greitai pateikti kandidatai, aiškus ir taiklus trumpas reziume.
Lina Paliukaitė, Pardavimų direktorė
SPA Vilnius
SPA Vilnius
Gera bendradarbiavimo patirtis, pasiūlyti tinkami kandidatai.

Perlas Network UAB
Perlas Network UAB
Bendravimas konstruktyvus, greitas ir kokybiškas.

UAB Sorbum LT
UAB Sorbum LT
Greitas reagavimas į paklausimus, pasiūlo kitokių atrankos variantų nei yra įprasti bei visuomet sulaukiame grįžtamojo ryšio.

LKAB "Klaipėdos Smeltė"
LKAB
Dirbame jau kelis metus, turėjome ne vieną skirtingų pozicijų atranką. Praktika tik gera. Esame labai patenkinti. Be to, labai patinka operatyvumas ir kokybiška komunikacija.

UAB Vauksa
UAB Vauksa
Jurgita yra tikra savo srities profesionalė. Su tokiais žmonėmis visada malonu dirbti.

UAB ,,Infes"
UAB ,,Infes
Visiškai patenkino lūkesčius, profesionalus darbus, operatyvus informacijos pateikimas.

UAB NT Market
Radote nemažai kandidatų, jie pasirodė įdomūs, buvo iš ko rinktis. Ačiū už profesionalų bendradarbiavimą su Nacionaline sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija.

Nacionalinė sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija
Nacionalinė sanatorijų ir reabilitacijos įstaigų asociacija
Jau ne vienerius metus tenka bendradarbiauti su Atranka360 komanda. Tai profesionalių komanda, kuri visada atsakys, patars, padės, ras sprendimus ir pasiūlys, pristatys naujovių. Visuomet extra mile gaunama paslauga. Todėl rekomenduoju ir visada rekomenduosiu.

Advokatų Kontora Motieka ir Audzevičius
Advokatų Kontora Motieka ir Audzevičius
Super profesionalus aptarnavimas! Dirbant su "Atranka 360" komanda - jausmas, kad esi vienintelis ir svarbiausias jų klientas.

UAB Medžio stilius
UAB Medžio stilius
Nes Jūs - profesionalai! Plius atrankos su Jumis - itin kokybiška ir "pamatuojama" paslauga nes sklandus ir betarpiškas bendradarbiavimas. Nežiūrite į klientą sausai statistiškai - už visų darbų stovi įsitraukę žmonės, įsigilinate - kas kur kodėl ir kam, todėl visos mums atliktos atrankos - sėkmingos, t.y. surasti nauji komandos nariai - dirba "ilgai ir laimingai" :)

UAB "Espersen Lietuva"
UAB
Jurgita, puikiai pateisina lūkesčius, atrodo jaučią įmonės vidinę kultūrą. Jos siūlomi kandidatai atitinka ne tik profesinius reikalavimus, bet ir asmenybinius.

UAb Autovesta
UAb Autovesta
Greitai surasti kandidatai, kurie atitiko mūsų lūkesčius.

UAB Lido Marine
UAB Lido Marine
Jau rekomendavome jus kitiems, nes nuo pat pradžių iki pabaigos buvo sklandus bendravimas ir visiškas aiškumas kas, kada ir už kiek. Informacija pateikta glaustai ir aiškiai, greita komunikacija ir procesų valdymas. Šaunuolės! :)

Baltic Machinery, UAB
Baltic Machinery, UAB
Profesionalus ir malonus bendradarbiavimas.

UAB Team LT
UAB Team LT
Puikus, malonus bendravimas, patraukliai paruoštas darbo skelbimas, didelis atrinktų kandidatų skaičius.

UAB Inžinerija LT
UAB Inžinerija LT
Ne pirmus metus bendradarbiaujame, per kuriuos buvo atrinkta gerų darbuotojų!

UAB Nurminen Maritime
UAB Nurminen Maritime
Su „Atranka360“ bendradarbiaujame jau ne pirmą kartą. Jų pagalba įdarbinome ne vieną darbuotoją. Dirbant su „Atranka360“ galime būti ramūs dėl kandidatų, tai - patikimas partneris, kuris į savo darbą ir į kliento poreikius žiūri labai atsakingai. Vertiname jų dėmesingumą, įsiklausymą, efektyvią komunikaciją.

UAB Ivabaltė
UAB Ivabaltė
Noriu, kad žinotumėt, jog man šis pokalbis labai daug reiškia. Noriu Jums nuoširdžiai padėkoti už gražius žodžius, suteiktą motyvaciją judėti pirmyn. (...) Niekada nebūčiau net pagalvojusi, kad galiu pasiekti tokių gerų testo rezultatų.” Labai tikiuosi, kad Jūs skaitydama kokį nors darbo pasiūlymą tiesiog staiga apie mane pagalvosite, kad visai tikčiau į tas pareigas ir mane pasikviesite. Taigi, dar kartą, NUOŠIRDUS JUMS AČIŪ ir iki susimatymo kažkada :)
Kandidatė
Apie darbuotojų atranką
Mokymo tema man buvo nauja ir įdomi. Neabejoju, kad ir naudinga, nes nuo šiol kitaip identifikuosime darbuotojų poreikį ir kitaip vesime interviu. Labai maloniai nuteikė Jūsų punktualumas ir gebėjimas valdyti laiką – to dažnai pasigendu kituose tokio tipo seminaruose. AČIŪ Jums už norą dalintis žiniomis.
Birutė Jedlinski, personalo išteklių direktorė
Orlen Lietuva
Orlen Lietuva
Bendradarbiaujame daugiau nei dešimt metų, drąsiai galiu teigti: profesionalu, patikima, nuoširdu.
Lina Norinkevičienė, savininkė
Klinike
Klinike
Mano pačios bei įmonių grupės ilgametė bendradarbiavimo patirtis su Ginte Žilinskiene, suformavo visiško pasitikėjimo jos, kaip savo srities profesionalės atliekamais darbais. Jos atliekamuose darbuose kaskart jaučiama kvalifikacija, meilė savam darbui, kūrybiškumas bei patirtis, skatina visišką pasitikėjimą, kad bet kokia užduotis bus atlikta “kaip sau”.
Edita Lesauskienė, direktorė/bendrasavininkė
Vakarų Projektai
Vakarų Projektai
Seminarą įvertinčiau Puikiai! Aktuali tema, „gyvas“ pristatymas, gera dalomoji medžiaga, nuostabiai pasirinkta vieta ir laikas. Ačiū, kad pasidalinote savo išdirbtu, susistemintu metodu/požiūriu į atrankas.
Atrankų ir darbuotojų ugdymo specialistė
Mars Lietuva
Mars Lietuva
Kadangi stipriai nustebinote savo aplinka, o ypač modernia interneto svetaine. Kiek teko aplankyti personalo atrankos įmonių retai pasitaiko kažkas panašaus. Todėl norėčiau pagirti už tikrai jaukią aplinką bei puikų darbą. Bendravimas superinis, interneto svetainė aiškiai suprantama bei stilinga. Pasitinkate ir palydite klientus su šypsena. Esate pavyzdys kitoms įmonėms. Palinkėt norėčiau kuo daugiau klientų ir sėkmės darbe.
Robertas Benetis
Po darbo pokalbio
Atranka, manau pavyko. Džiugu, kad įvyko greičiau nei galvojau/planavau J. Pats procesas vyko tikrai sklandžiai, puikiai sekėsi bendradarbiauti su Birute, laiku gaudavau ir grįžtamąjį ryšį ir papildomą informaciją, kai jos reikėjo. Paslauga buvo atlikta profesionaliai, esate lankstūs - parinkote tinkamą kiekį testų (nes manau jų per daug irgi negali būti) ir orientuoti į klientą – operatyviai sureagavote dėl paieškos paskelbimo CV - online. Paslaugos buvo suteiktos kokybiškai. Sėkmės tolimesniuose darbuose!
Rasa Klimovičienė
Amber Grid, AB
Amber Grid, AB
Jūsų pagalba rašant CV man labai padėjo! Gyvenimo aprašymas puikus, išsamus, todėl liko darbdavių pastebėtas. Tik norėjau dar kartą padėkoti, likau labai patenkintas.
Tautvydas
Po CV kūrimo konsultacijos
Likome labai patenkinti vykdytais projektais su „Atranka360“. Šios personalo atrankos kompanijos darbuotojos turi išskirtinį gebėjimą matyti visą jau dirbančią komandą ir naujo žmogaus integravimąsi į ją. Pataria, kuris kandidatas ne tik pagal kompetenciją, bet ir pagal asmenines savybes sėkmingiau įsilies į kolektyvą. Joms rūpi ilgalaikis rezultatas.
Rima Vaisietienė
Northway medicinos centras
Northway medicinos centras
Su Jurgita tiksliai aptarėme mūsų įmonės poreikius ir per optimalų laiką gavome tiksliai atrinktus kandidatus. Jos profesionalumas sutaupė daug brangaus laiko. Ačiū!
Valdas Balčiūnas
Goldengrass, UAB
Goldengrass, UAB
Atranka360'' - įmonė, į kurią nedvejodami vėl kreiptumėmės ieškant naujo komandos nario. Kompetentingas personalas puikiai įvertina esamą situaciją bei geba įgyvendinti tiek darbdavio tiek darbuotojo poreikius.
Darius Gaučius
UAB Autovesta
UAB Autovesta
Nepamenu tokio atvejo, kad naują žmogų būtume atsirinkę be Atranka360 pagalbos, todėl siurprizų net pirmomis žmogaus darbo dienomis nelabai pasitaiko. Kiekviena diena tik dar ir dar patvirtina kandidato psichologinio vertinimo metu nustatytas savybes bei psichologės išgrynintas elgesio tendencijas.
Goda Petravičienė, direktorė
Grand Partners
Grand Partners
Ginte ir Jurgita, Jūs šaunuolės, daug pasieksite gyvenime. Jūs nuoširdžios ir paprastos.
Asta Penkauskienė, Klaipėdos skyriaus vadovė
Compensa Life Vienna Insurance Group SE, Lietuvos filialas
Atrasti puikūs kandidatai, atitinkantys kompetencijas bei sutaupytas laikas mūsų įmonei.
Vytautas Pranulis
Vitral, UAB
Vitral, UAB
Norėjau dar kartą padėkoti už karjeros konsultaciją, buvo tikrai labai įdomu! Esate tikrai labai profesionali personalo atrankos kompanija, tik patys geriausi atsiliepimai. Sėkmės darbuose! Dar kartą dėkoju už skirtą laiką!
Jolanta
Po karjeros konsultacijos
Noriu labai padėkoti už seminarą, tikrai viršijo lūkesčius. Medžiaga labai įdomi, koncentruota. Pageidavimas vienintelis – kad pakviestumėte ir sekantį kartą!
Simona Žurienė, personalo vadybininkė
Retal Baltic
Retal Baltic
Esu nuoširdžiai dėkinga Atranka360 komandai už tikėjimą manimi ir pasitikėjimą. Mane ypač nustebino kitoks požiūris - visų pirma, pačio žmogaus, kaip individualios asmenybės įvertinimas. Viso atrankos proceso metu jaučiau stiprų palaikymą ir nuoširdumą. Atranka360 - tai pavyzdys, kaip iš tikrųjų turėtų būti atrenkami motyvuoti ir labiausiai tam tikrai pozicijai tinkantys darbuotojai, vertinant ne tik "techninius" sugebėjimų ir įgūdžių reikalavimus, o svarbiausia - patį žmogų, kaip autentišką, individualią ir savitą vertybę. Neabejotinai visoms įmonėms, verslo organizacijoms ar galbūt dar tik darbo rinkoje savęs ieškančioms ir kartu atrandančioms asmenybėms drąsiai rekomenduoju kreiptis į Atranka360.
Kandidatė
Apie darbuotojų atranką
Konsultaciją vertinu puikiai. Jauki, maloni atmosfera. Testų rezultatų aptarimas bei atviras pokalbis su Lolita padėjo išsiaiškinti stipriąsias mano puses ir "sustyguoti" tolimesnius žingsnius karjeros krypties keitimo kelyje. Dėkoju už šį nuostabų "Kalėdinį stebuklą".
Živilė
Po karjeros konsultacijos
Be galo malonu bendrauti su atrankų specialistu, išmanančiu savo darbą, suvokiančiu, kad darbo ieškantis žmogus yra jautrus ir lengviau pažeidžiamas. Todėl be galo smagu, kai žmogus sugeba žmoguje įžvelgti geriausias savybes, geba jas perteikti būsimam darbdaviui, įkvepia pasitikėjimo savimi, darbo ieškančiajam pateikia vertingų patarimų.” Esu labai dėkinga, nes šiandien dirbu darbą, kurio norėjau, kuris, nors ir nėra lengvas, man patinka, kur darbinė atmosfera gera – o tai irgi labai svarbi motyvacijos dalis, kur iš tiesų jaučiuosi reikalingu ir vertinamu darbuotoju.
Deimantė Bublytė-Samuolienė, direktorė
Neįgaliųjų Paslaugų Centras
Neįgaliųjų Paslaugų Centras
I highly recommend Giedre (Atranka360) as a professional, very meticulous and extremely competent consultant who found a right position for me in a fast-growing company, and helped me through the HR process. Thank you!
Zaza Tsitsishvili
Apie darbuotojų atranką
Sakoma svajok drąsiai arba, kad tinkamos mintys pritraukia tinkamus žmones ir situacijas. Esu labai dėkinga Atranka360 komandai už nuostabią Kalėdų dovaną - karjeros konsultaciją. Nuoširdus ačiū Domantei už labai profesionalią konsultaciją, o visai Vilniaus ofiso komandai už šiltą atmosferą. Esate šauni, jauna ir profesionali komanda. Nuoširdžiai Jus rekomenduoju visiems kam reikia asmeninių patarimų, "pasitikrinimo" ar žvilgsnio iš šalies. Sakau iki pasimatymo ir nuoširdžiai tikiuosi, kad mūsų keliai dar susitiks.
Lina
Po karjeros konsultacijos
Jurgita, noriu išreikšti pagarbą Jūsų profesionalumui. Pastebėjau lengvumą bendraujant - pokalbis vyko gera nuotaika ir jokio susikaustymo, atvirai išsakant savo lūkesčius, privalumus. Toks šiltas bendravimas būna tarp gerų draugų - o tai, manau, didelis profesionalaus personalo atrankos darbuotojo privalumas, nes per tokį trumpą susitikimo laiką sukurti pasitikėjimo atmosferą - nuostabu. Labai taikliai sugebate įžvelgti būsimo kandidato tinkamumą konkrečioms pareigoms - turite gilų intuicijos jausmą. Buvo smagu sulaukti naujų konkrečių pasiūlymų kitoms pareigoms, kurios atitiktų mano kompetenciją. Maksimalus dėmesys kandidatui ir grįžtamasis ryšys dėl kandidato atrankos eigos - pagarbos simbolis darbo ieškančiam žmogui, o tai didelis privalumas Jūsų kompanijos.
Arūnas Knieža
Apie darbuotojų atranką
Ačiū Jums, Julija, už man suteiktą laiką ir informaciją. Konsultacija buvo tikrai naudinga ir profesionali. Esate puiki savo srities specialistė, tas jautėsi visos konsultacijos metu. Darkart nuoširdžiai dėkoju visai Jūsų Atranka360 komandai ir sakau iki susitikimų!
Simona
Po karjeros konsultacijos
Sužinojau tikrai naudingų dalykų, ypač, manau, pravers informacija apie interviu klausimus ir kaip interpretuoti kandidatų atsakymus.
Jurgita Stankūnienė, personalo vadovė
Klaipėdos Baldai
Klaipėdos Baldai
Bendradarbiavimas su UAB "Atranka360" mums įrodė, kad Lietuvoje yra aukštos kokybės paslaugas teikiančių profesionalų, sugebančių taip nuoširdžiai ir atsakingai bendrauti visą laikotarpį. Jie nepamiršo smulkmenų, viskas atliekama kruopščiai ir atsakingai. Džiaugiuosi mūsų pasirinkimu.
Nerijus Ambrazaitis, gamybos vadovas
Scandia Steel Baltic
Scandia Steel Baltic
Jurgita, ačiū už suteiktą galimybę. Prisiminus susitikimą, nušvinta šypsena veide - esate savo srities profesionalė - žinant kaip sunkiai aš prisileidžiu žmones prie savęs, Jums užteko vos keliolikos minučių, kad pasijausčiau bendraudamas kaip su geriausiu draugu. Vertinu jūsų požiūrį – darbuotojas turi atitikti ne tik savo profesiniais įgudžiais, bet ir asmenybe. Dar kartą ačiū už pliūpsnį motyvacijos, savivertės pakylėjimą ir gerą nuotaiką. Dabar jau nebemanau, o žinau, kad esu tvirtai pasiryžęs keisti esamą darbovietę ir kopti auštyn, užtenka stovėti vietoje.
Tomas Daukantas
Apie darbuotojų atranką
Ačiū Jums, Giedre, Jūs aukščiausio lygio profesionalė, sugebate žmogų pasijausti "žmogumi", pervertinti save ir pakelti savo vertę visuomenėje, Jūs puikiai įvaldžiusi fenotipo techniką. Sėkmės Jums kuriant ir formuojant bei motyvuojant!
Robertas
Po karjeros konsultacijos
Mano darbo paieškos patirtis nėra labai didelė, bet užtenka ir vos dviejų pokalbių, kad suprastum ir pajaustum Atranka 360 išskirtinumą, originalumą, profesionalumą ir ypatingai gilų, jautrų ir taiklų požiūrį į kandidatą, kaip į žmogų ir asmenybę. Net nepajutau kaip ėmiau vis labiau pasitikėti savimi, suprasti, kokį potencialą turiu ir kaip galiu jį auginti. Nespėjau net susivokti kaip atsidūriau saugioje socialinėje aplinkoje bei dirbu mėgstamą darbą. Labai norėčiau padėkoti atranką vykdžiusiai Giedrei Viršilienei už stiprų palaikymą, nuoširdumą ir tikėjimą savo daromu darbu, kuris man dabar yra tikras pavyzdys. Nuo šiol visiems besiieškantiems darbo ir ieškantiems tikro ir vertingo darbuotojo rekomenduoju pasitikėti Atranka360 kolektyvu.
Ingrida
Apie darbuotojų atranką
Labai džiaugiamės, kad mūsų keliai “susikirto" su Jurgita. Jai patikėtą užduotį, surasti mums naują kolektyvo narį, įvykdė tiesiog puikiai. Džiaugiamės iki pat šiandien. Jurgitos pagalba atsirinkome puikų žmogų, kuris be problemų įsiliejo į mūsų nediduką kolektyvą. Dar kartą dėkui, už Jūsų profesionalumą, požiūrį į klientą, betarpišką bendravimą ir nuolat palaikomą ryšį… Neabejotinai, prireikus naujų darbuotojų, kreipsimės tik į Jus :)
Lina Ignatčik
Thyssenkrupp Infrastructure
Thyssenkrupp Infrastructure
Ačiū labai, kad mane pasikvietėte pokalbiui ir skyrėte laiko man. Pokalbis su Jumis padėjo suprasti, kad man tikrai pavyks surasti man tinkantį ir patinkantį darbą. Labai džiaugiuosi, kad Jūs sudėliojote visus trūkstamus taškus ir išsklaidėte mano abejones. Dar kartą nuoširdžiai dėkoju!
Jurga
Apie darbuotojų atranką
Personalo atrankos, kurias atlieka Atranka360 specialistė Tatjana, patvirtina, jog Lietuvoje tikrai galima rasti personalo atrankų kompaniją, kuri tampa patikimu partneriu - planuojant personalo poreikį, pritraukiant ir atrenkant mums naujus komandos narius! Kiekviename žingsnyje jaučiamas profesionalus ir nuoširdus darbas. Dėkui, kad esate!
Asta Šypalienė, generalinė direktorė
CSUB LT
CSUB LT
Gebėjimas atsakingai įsiklausyti į kliento poreikį, tikslingų kandidatų parinkimas, lankstus ir dėmesingas bendradarbiavimas – taip apibūdinčiau "Atranka 360" kompanijos darbą. Rekomenduoju šią įmonę, nes pasitikiu jų sprendimais.
Gina Vaitkienė, personalo ir parduotuvių vadovė
Avitelos prekyba, UAB
Avitelos prekyba, UAB
Laba diena, noriu padėkoti nuostabiai karjeros projektų ir personalo atrankų vadovei Jurgitai Paičienei už be galo šiltą priėmimą ir pokalbį. Tik su Jūsu pagalba susidėliojau visus taškus ant “i” :) Sėkmės Jums ir visai Jūsų komandai.
Vaida
Apie darbuotojų atranką
Man sekėsi puikiai bendrauti bei bendradarbiauti su Jurgita. Surasti darbuotojai sėkmingai dirba mūsų įmonėje. Esame patenkinti atrinktais ir įdarbintais kandidatais, kurie viršija lūkesčius bei nuolat stipriai tobulėja.
Kęstutis Kairys
Baltkonta, UAB
Baltkonta, UAB
Noriu pasakyti ačiū Jūsų komandai, kad sugebate įkvėpti žmones. Jūs nuostabi komanda.
Lauryna
Apie darbuotojų atranką

Jūsų atsiliepimas bus išsiųstas tiesiai Atranka360 vadovui

Siųsti atsiliepimą

Norite susisiekti gyvai?
Visada jūsų laukiame!

Biuras Vilniuje

+370 638 33360 info@atranka360.lt Park Town verslo centras
Lvovo g. 105A,
Regus 2 aukštas,
Vilnius

Biuras Klaipėdoje

+370 630 33360 info@atranka360.lt KU Verslo inkubatorius
Universiteto al. 19,
4 aukštas,
Klaipėda